S&A chiller CWFL-1000 for cooling 1000W fiber laser cutting & engraving machine
Leírás
CWFL-1000 chiller features:
1. 4200W cooling capacity; optionalenvironmental refrigerant;
2. ±0.5℃precisely temperature control;
4. Dualtemperature to satisfy different needs of fiber laser device and the lens;
Water chiller parameter:
Voltage:220V; Frequency: 50/60Hz; Refrigerant: R-22 / R-410a